Kalastyria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
20.10.2020 w życie weszła Konstytucja
W dniu dzisiejszym w Pallazzio di Roy en Livorna Król odbywa spotkania z przedstawicielami partii parlamentarnych w celu rozpoznania poparcia dla kandydatów na Lorda Szambelana.
il Commisso Nazzionol d'Electia 19.I.2021 podała wyniki wyborów. --- USdSC 50% (167 mandatów) SiHDP 30% (88 mandatów), PR 20% (70 mandatów) ---
Assoblo d'Aviori głosuje wotum zaufania dla rządu Mirona Serioznego

Go down
avatar
Alaś Deenhadus
Posts : 3
Join date : 2021-01-08

Wniosek o Obywatelstwo Empty Wniosek o Obywatelstwo

Sun Jan 10, 2021 4:42 pm
Chciałbym prosić jego królewską mość o Nadanie mi Obywatelstwa, pozdrawiam. Książę Patryk Mikołaj
Giovino III
Giovino III
Admin
Posts : 63
Join date : 2020-08-10
https://calastirie.forumotion.com

Wniosek o Obywatelstwo Empty Re: Wniosek o Obywatelstwo

Mon Jan 11, 2021 11:05 am
avatar
Alaś Deenhadus
Posts : 3
Join date : 2021-01-08

Wniosek o Obywatelstwo Empty Re: Wniosek o Obywatelstwo

Mon Jan 11, 2021 5:53 pm
Ja, (imię i nazwisko), oświadczam iż za miejsce swojego zamieszkania wybrałem następujący kraj koronny sorba , tym samym naciągam na siebie prawa i obowiązki wynikające z zamieszkania w części składowej Królestwa Kalastyrii imię i nazwisko: Alaś Deenhadus , podpis : Alaś Deenhadus
Data rejestracji: 9.01. 2021
Zainteresowania: Kościół
avatar
Alaś Deenhadus
Posts : 3
Join date : 2021-01-08

Wniosek o Obywatelstwo Empty Re: Wniosek o Obywatelstwo

Tue Jan 12, 2021 3:47 pm
Wniosek o obywatelstwo Królestwa Kalastyrii
L'Applicationa de la civlinzzia de Roymo de Calastirie

Imię i nazwisko:Alaś Deenhadus
Data rejestracji:9.01. 2021
Zainteresowania: Kościół


Oświadczenie meldunkowe

Ja, Alaś Deenhadus , oświadczam iż za miejsce swojego zamieszkania wybrałem następujący kraj koronny Księstwo Sorbii , tym samym naciągam na siebie prawa i obowiązki wynikające z zamieszkania ww części składowej Królestwa Kalastyrii

Oświadczenie narodowościowe

Ja, Alaś Deenhadus oświadczam że posiadam/nie posiadam * obywatelstwa innych krajów/następujących bytów państwowych (tu wymienić) *

podpis
Alaś Deenhadus
-----------------------

*nie potrzebne skreślić
Giovino III
Giovino III
Admin
Posts : 63
Join date : 2020-08-10
https://calastirie.forumotion.com

Wniosek o Obywatelstwo Empty Re: Wniosek o Obywatelstwo

Tue Jan 19, 2021 2:08 pm
[wniosek odrzucony]

D E C Y Z J A
A D M I N I S T R A C Y J N A

P.O. Sekretarza Królewskiego Biura Spraw Obywatelskich i Rejestrów informuje o odrzuceniu pańskiego wniosku o obywatelstwo złożonego 12/01/2021 z powodu nieprawidłowo złożonego oświadczenia narodowościowego. KBOiB tym samym informuje Pana iż nie otrzymał pan praw publicznych należnych obywatelowi Królestwa Kalastyrii, jednakże informujemy Pana iż prznależy Panu prawo do odwołania od powyższej Decyzji Administracyjnej przez Zgromadzeniem Ludowym.

co podpisał
JKM Jan III, Król
Sponsored content

Wniosek o Obywatelstwo Empty Re: Wniosek o Obywatelstwo

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum